kabiny prysznicowe z hydromasażem

Zalety prysznicu w kabinie

Korzyści zdrowotne wynikające z korzystania z prysznicu zostały już dawno udowodnione naukowo, a dylemat, co lepsze: wanna, czy prysznic, został rozstrzygnięty zdecydowanie na korzyść drugiego. Relaksujący prysznic pobudza krążenie, zwłaszcza ten zimny, masuje ciało i szybko usuwa zmęczenie.

Kabiny z opcją masażu

kabiny prysznicowe z hydromasażemNie wymaga długiego czekania aż wanna się napełni wodą, można skorzystać z niego w każdej chwili i potrwa to najwyżej 5 minut, dzięki czemu jest ulubionym sposobem na ranne przebudzenie wielu osób. Prysznic zużywa również mniej wody, co pozwala zaoszczędzić trochę na rachunkach i mieć swój mały wkład w racjonalne używanie światowych zasobów wody. W domach można spotkać prysznice murowane, zabudowane, lecz są one coraz rzadsze, ze względu na atrakcyjność kabin prysznicowych, które właściwie całkowicie zdominowały rynek. Wybór kabin prysznicowych jest wprost oszałamiający i każdy znajdzie coś według swoich upodobań i wymogów przestrzennych łazienki. Jedną z najbardziej docenianych i popularnych funkcji dodatkowych nowoczesnych kabin prysznicowych jest hydromasaż. Potęguje on uczucie relaksu i masażu w porównaniu z tradycyjnym prysznicem, a krążenie po takim zabiegu śmiało może osiągnąć poziom zbliżony do tego, po wypiciu mocnej kawy, dlatego kabiny prysznicowe z hydromasażem cieszą się taką popularnością.

kabiny prysznicowe z hydromasażemNajczęściej stosowaną konstrukcją jest umieszczenie wokół kabiny, w jej wnętrzu, dysz wodnych wypuszczających strumienie wody pod dużym ciśnieniem, które oczywiście można regulować, zależnie od upodobań. Liczba dysz jest różna i zależy od konstrukcji kabiny i oczywiście ceny, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za to udogodnienie. Dysze mogą mieć również regulowane głowice, co pozwala na skierowanie strumienia wody na wybraną część ciała, możliwości personalizacji hydromasażu są więc całkiem spore. Wśród oferowanych udogodnień w kabinach z hydromasażem możemy również znaleźć masażer stóp i siedzisko, co pozwala cieszyć się tą przyjemnością również osobom starszym? lub trochę leniwym. Coraz częściej możemy znaleźć w sklepach kabiny wyposażone w wodoszczelne radio, dzięki czemu możemy słuchać ulubionej muzyki lub nawet stworzyć wokalny duet z muzycznym idolem.

Widać więc, że kabiny prysznicowe z hydromasażem mają do zaoferowania nie tylko korzyści zdrowotne i relaks, ale również odrobinę zabawy. Łazienka wyposażona w taką kabinę będzie również miejscem chętnie odwiedzanym przez najmłodszych entuzjastów prysznicu, czas namawiania dziecka do umycia się można więc uznać za przeszłość.

Informacje pochodzą z https://mixhurt.com.pl/

Dodaj komentarz