Czy na pewno chcesz się dowiedzieć czegoś o mnie?

Skoro nadal czytasz, zdradzę Ci skąd się wziął pomysł na stronkę. Kiedy byłam dzieckiem lubiłam układać puzzle. Tak więc po skończeniu studiów z zakresu finansów wiedziałam, że czegoś brakuje w mojej życiowej układance. Dlatego też zdecydowałam się na podyplomowe studia z zakresu zarządzania produktami wzorniczymi (Design Management) oraz z grafiki komputerowej. Od ponad 8 lat zawodowo zajmuję się marketingiem, zarządzaniem projektami i produktami, a że lubię dzielić się wiedzą, postanowiłam stworzyć tę stronkę. Jeśli interesuje Cię świat designu, a także marketing i zarządzanie, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś co Cię  zaciekawi i co wykorzystasz zarówno w pracy jak i życiu prywatnym.

Jeśli zaintryguje Cię zamieszczony przeze mnie artykuł, czy też jeśli chcesz nawiązać współpracę, zamieścić swoje prace na stronie, napisz do mnie maila, nie pozostawię go bez odpowiedzi.

A z bardziej prywatnych kwestii, to możesz mnie spotkać jeżdżącą na rolkach po licznych warszawskich zaułkach, na koncercie, w kinie, muzeum, czytającą książkę w parku czy też wędrującą z plecakiem i zwiedzającą Polskę oraz inne części świata. Zatem do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Kasia