Paweł Hankus  pracuje w oparciu o najnowsze technologie wizualizacji komputerowej. Projekty otrzymują fotorealistyczny wygląd.

Paweł Hankus, Architektura, Projekty wnętrz, Produkty

Retro room (fot. www.hankus.com)

Paweł Hankus zajmuje się projektowaniem wnętrz, architektury jak i mebli. Jednym z jego ciekawych projektów jest stojak miejski na rowery w kształcie zwierząt, który uatrakcyjnia przestrzenie publiczne.

Paweł Hankus, Architektura, Projekty wnętrz, Produkty

Szafki łazienkowe (fot. www.hankus.com)

Wybrane konkursy:
2010 – Konkurs branżowy miesięcznika Łazienka – „Łazienka Wybór Roku 2010” (I nagroda w kategorii „meble” za serię mebli łazienkowych ISLA)
2010 – Konkurs „Diament Meblarstwa 2010” portalu Meble.pl (I nagroda w kategorii „meble łazienkowe” za serię mebli łazienkowych ISLA)
2009 – Konkurs branżowy miesięcznika Łazienka – „Łazienka Wybór Roku 2009” (I nagroda w kategorii „meble” za serię mebli łazienkowych SELF)
2009 – Konkurs „Diament Meblarstwa 2009” portalu Meble.pl (I nagroda w kategorii „meble łazienkowe” za serię mebli łazienkowych SELF)
2002 – Międzynarodowe Targi Poznańskie SANTEC – Łazienka 2002 (Złoty Medal MTP za umywalkę „Jumbo” z serii Komfort dla firmy Krzemień)
2001 – Międzynarodowe Targi Poznańskie MEBLE 2001 (Złoty Medal MTP za umywalkę „21” dla firmy Krzemień)

Paweł Hankus, Architektura, Projekty wnętrz, Produkty

Meble kuchenne (fot. www.hankus.com)

Paweł Hankus, Architektura, Projekty wnętrz, Produkty

Stojaki rowerowe (fot. www.hankus.com)

Więcej na:
www.hankus.com

One responseZgodzę się,że projekt jest badrzo przemyślany ale mam pytanie czy wszystkie wizytf3wki muszą wyglądać podobnie? Chodzi mi tu o rozmiar i o to, że są w jednym wymiarze A projektujecie może wizytf3wki odchodzące zupełnie od standardf3w?Na przykład w kształcie pudełeczek, jakieś okrągłe itp Czekam na odpowiedź:)

20 lipca 2015 23:28Comment now!Trackbacks