Design Alive Awards 2012 to nagrody przyznawane za oryginalną i kreatywną umiejętność odpowiadania na potrzeby współczesnego człowieka.

Design Alive Awards, Events

Statuetki DAA 2012. fot. Wojciech Trzcionka

Design Alive Awards ma ogromny walor środowiskowy i udowadnia, że w naszym kraju pracuje, tworzy i inspiruje coraz większe grono projektantów, działających na rzecz poprawy jakości życia. Polscy projektanci już nie raz udowodnili, że można zaprojektować produkty i usługi, które są zarówno eleganckie jak i bardzo użyteczne.

Design Alive Awards, Events

Aleksandra Gaca, Agnieszka Jacobson-Cielecka (tu w jej imieniu córki Maria i Helena), Zdzisław Sobierajski, Robert Konieczny i Wojciech Szczurek (fot. Rafał Placek)

Nagrodzeni:
- w kategorii Strateg: Wojciecha Szczurka, prezydenta Gdyni, który przekonuje, że jak ważne jest zagospodarowanie przestrzeni miejskiej i inwestycja w design. Wyróżnienie dostał Zdzisław Sobierajski, właściciel firmy Prefekt Sobierajski.
- w kategorii Animator: Agnieszka Jacobson-Cielecką, dziennikarka, kuratorka i wykładowczyni School of Form, która współtworzyła innowacyjny w skali światowej program kształcenia projektantów.
- w kategorii Kreator: Roberta Koniecznego, który od kilku lat konsekwentnie „uczy” Polaków nowych typologii domów.

Design Alive Awards, Events

logo (photo.www.designalive.pl)

Więcej na:
www.designalive.pl/awards
www.lowcydizajnu.plComment now!Trackbacks