Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku od 1993 roku. To jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku.

Dobry Wzór, IWP, Design, Desiners, Projektanci, Dizajn, Projektanci, WydarzenieDo konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Dobry Wzór, IWP, Design, Desiners, Projektanci, Dizajn, Projektanci, Wydarzenie

Wystawa Dobry Wzór 2012 (fot. Patrycja Mic, www.iwp.com.pl)

Nagrody główne Dobry Wzór przyznawane są w czterech kategoriach:
- Sfera domu,
- Sfera pracy
- Sfera publiczna
- Sfera usług.

Do tegorocznego finału konkursu z 187 zgłoszonych przeszło 91 produktów i usług. Na wystawie prezentowane są 84 firmy, z których aż 69 to firmy polskie.

Ponadto swoją nagrodę Wzór Roku przyznaje Minister Gospodarki, a prezes IWP wybiera i nagradza Designera Roku.

Dobry Wzór, IWP, Design, Desiners, Projektanci, Dizajn, Projektanci, Wydarzenie

Wystawa Dobry Wzór 2012 (fot. Patrycja Mic, www.iwp.com.pl)

Bardzo ciekawa jest Sfera usług. Można tu znaleźć usługi takie jak „Test zużycia wody i audytu wodnego” czy usługi na intencje mszalne przez Internet

Miejsce i godziny otwarcia:
Sala im. Wandy Telakowskiej, Instytut Wzornictwa Przemysłowego
ul. Świętojerska 5/7 w Warszawie.
10:00-19:00, codziennie oprócz poniedziałków

Więcej na:
www.iwp.com.pl

One responseSame with me Valerie. I already have so much to firgue out with learning to use a premium theme without having to firgue out how to update my Builder theme, which is not perfectly clear to me. Like you, I am impressed with many things regarding the Builder theme, but have not bought a developer package or more because of the extra time to firgue things out like how to upgrade the Builder theme. I agree with donnacha that it would be great if they could set up auto-updates for their themes.

21 lipca 2015 07:30Comment now!Trackbacks