Kamil Laszuk jest absolwentem Akademi Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Ponadto, ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu.

Kamil Laszuk, Musicon, Red Dot Awards 2012, Design Concept

„Musicon” Kamil Laszuk (fot. materiały promocyjne)


Kamil Laszuk jako pierwszy Polak, obok Grzegorza Bień, zdobył nagrodę Red Dot Design Award 2012 w kategorii Design Concept za Musicon. Musicon został nagrodzony również w konkursie na najlepszą pracę dyplomową w Polsce oraz w Core77 Winner 2012 International Design Competition w Nowym Jorku.

Kamil Laszuk, Musicon, Red Dot Awards 2012, Design Concept

„Musicon” Kamil Laszuk (fot. materiały promocyjne)

Musicon to interaktywne urządzenie edukacyjne do muzykowania. Zostało zaprojektowane aby rozwijać muzycznie dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Musicon działa jak stara katarynka. Główną częścią jest obracający się bęben z setkami ruchomych przycisków, które aktywują różne instrumenty. Jest to bardzo proste i intuicyjne urządzenie, które może być obsługiwane zarówno przez 1 dziecko jak i całą grupę.. Poprzez aktywny kontakt z muzyką pozwala wszechstronnie rozwijać wszelkie zdolności twórcze, fantazję, wyobraźnie, samodzielność jaki i  potrzebę ładu.

Więcej na:
www.kamillaszuk.pl
www.red-dot.sg
www.designattack.plComment now!Trackbacks